24. září (20 hodin) – Neolit Culture. Skvělé obsazení a skvělá muzika vonící starými dobrými hardrockovými časy.

29. září (19 hodin) – Folk & Country Jam Session. Pravidelné hudební setkání příznivců a interpretů folkové, trampské a country muziky. Přijďte si zazpívat, zahrát či poslechnout písničky vonící dálkami, ohněm a přátelstvím. Večírky se budou konat jednou za měsíc, vždy ve čtvrtek v lichém týdnu ke konci měsíce.

30. září (20 hodin) – Honza Žambouch, René Souček. Nezaměnitelný valašský hudební tvůrce, který se svou minikapelou Žamboši získal cenu Anděla 2006 a 2009. U Arnošta vystoupí sólově. Domácího Reného Součka netřeba nijak zdlouhavě představovat, neb je to takzvaný alternativní folkař, který svým osobitým projevem pobaví i rozteskní téměř každého.

6. října (20 hodin) – Jam Session. Každý sudý týden pravidelné hudební jamování.

8. října (20 hodin) – Hanka Kopřivová, Žofie Kabelková. Koncert dvou vynikajících písničkářek.

12. října (19 hodin) – Z Beskyd do světa – Vietnam a Severní Laos. Projekce a povídání z expedice Radima Ptáčka a jeho přátel, putování barevným Vietnamem a splavování řek v subtropech severního Laosu.

20. října (20 hodin) – Jam Session. Každý sudý týden pravidelné hudební jamování.

28. října – OctoBEERfest U Arnošta. Tradiční slavnosti piva, jídla, srandy a jódlování. Svoje tupláky si vezměte sebou.

Do konce října je U Arnošta výstava Michala Popielucha a Vlastimila Malchara – Ostrovy. Jedná se o expozici fotografií dvou frýdecko-místeckých fotografů.

(mach)