„Rozhodnutí navázat na tradici oblíbeného frýdecko-místeckého festivalu padlo v prosinci loňského roku. Od té doby jsme intenzivně pracovali na tom, aby svou úrovní festival Beskydy Sound předčil předchozí ročníky. To se podařilo za celkem krátkou dobu. V současné době máme jasno o všech vystupujících interpretech a jejich jména budeme postupně zveřejňovat,“ říkají pořadatelé atraktivního setkání domácích a zahraničních hudebních formací. Již v minulém týdnu byly na oficiálním webu festivalu www.beskydysound.cz oznámeny první tři kapely, které diváci uslyší a uvidí – Horkýže Slíže, Vypsanou Fixu a Toxique.

„Po dlouhém hledání interpretů, které by zapadly do letošního konceptu party festival, jsme se rozhodli přitáhnout k Ostravici bosenské seskupení Dubioza Kolektiv a polské Psio Crew,“ dodávají pořadatelé této akce.

Pro všechny fanoušky festivalu i vystupujících kapel je na duben připravena ojedinělá předprodejní akce. Každý, kdo se registruje do skupiny festivalu Beskydy Sound na síti Facebook, získá v dubnu k jedné zakoupené vstupence druhou zdarma. To znamená, že za 200 korun získá dvě plnohodnotné vstupenky na festival. Podrobné informace a pravidla akce 1+1 vstupenka zdarma budou brzy zveřejněny na webu festivalu www.beskydysound.cz a na facebookovském profilu.

Standardní předprodej probíhá exkluzivně v síti Ticketpro již nyní. Do 30. června budou vstupenky v prodeji za 200 korun.