Návštěvníci cirkusu měli pohodlí ve vytopeném stanu, kde zaměstnanci cirkusu topili dlouhou dobu před samotným začátkem představení. Pro potěchu malých i velkých s sebou cirkus přivezl kromě řady artistických vystoupení, při nichž se mnohdy tají dech, i spoustu nádherných zvířat. Pýchou cirkusu je show majestátních berberských lvů, jejichž drezuru si vzal na starost principál cirkusu Francesco Carini.

Kromě králů zvířat děti potěšilo společné vystoupení hravých indických opic a cvičených psů. Již hodinu před sobotním začátkem vystoupení bylo u haly STaRS živo. Lidé si kupovali lístky a zároveň se procházeli po okolí cirkusu, kde mohli přes bezpečnostní zábrany spatřit, jak jsou zvířata připravena na svá čísla, a rovněž ostatní účinkující měli pilno, aby se stoprocentně přichystali.

Následně se otevřely brány cirkusu a všichni se nahrnuli do cirkusového stanu. „Největší frmol máme tak dvě hodiny před začátkem, kdy musíme vše nachystat. Pak již čekáme a dolaďujeme drobnosti,“ shodli se cirkusáci, kteří půl hodiny před začátkem popíjeli čaj ve společnosti berberských lvů.