Akce oficiálně začne ve 14 hodin primátorem města Frýdku-Místku Petrem Cvikem. Tento den plný angličtiny, pohybu a zábavy pořádá agentura Fun-Pro, která se specializuje na produkci netradičních společenských a sportovních akcí.

„Ve spolupráci s tak trochu jinou školou Schäfer school připravíme program pro děti a mládež na celé sobotní odpoledne. Čekají na ně zábavné soutěže a aktivity spojené s angličtinou, rodilý mluvčí, tenisová exhibice, dětská diskotéka, opékání špekáčků, ukázky tenisových tréninků, zumba pro děti i dospělé. Po splnění všech připravených úkolů se děti mohou zúčastnit tomboly a v ní vyhrát zajímavé ceny,“ řekla jedna z pořadatelek.

Rodiče si s dětmi mohou zahrát zdarma tenis, nechat se namasírovat filipínkou z Asian Relax Clubu a další. Cílem této akce je zábavnou a nenásilnou formou ukázat dětem jak trávit volný čas a relaxovat jinak než vysedáváním u počítače a užíváním návykových látek.

„Věříme, že pokud ukážeme včas dětem a mládeži tento směr, naše úsilí přinese ovoce v podobě vzdělaných dětí a plných sportovišť. Myslete na budoucnost svých dětí a přijďte se s námi učit i bavit,“ dodala pořadatelka. Více o programu najdete na www.fun-pro.cz a na www.schaferschool.cz.