„Před rokem to parádně rozjeli, takže v sobotu 24. září bude stoprocentní repete, protože hip-hop party v režii H16 je vždycky nářez,“ řekl k nejnovějšímu vystoupení této hip-hopové smečky dramaturg klubu Kamil Rudolf. Historie partičky H16 sahá do roku 2003, první singl „Jednašeska ftvojom klube“ následoval v roce 2004.

Debutové album H16 „Kvalitný materiál“ vychází o dva roky později (2006) a po pár týdnech prodeje získává platinovou desku. To H16 katapultuje na vrchol česko-slovenské hip-hopové scény (po boku kapely Kontrafakt). Skupina se dostává do povědomí postupně nejen v hlavním městě, ale také za hranicemi Slovenska.

3. května 2008 vychází u EMI předposlední album s názvem „Čísla nepustia“. Album obsahuje 16 písní a osm z nich hudebně ošéfoval Grimaso, 6 instrumentálních obstaral Abe a po jedné produkci přispěli Otecko a pražský DJ Wich. Na album si H16 přizvalo pár hostů: Vec, Supa a Michadelik (Moja Reč) a Hugo Toxxx (Supercrooo). Zatím poslední počinem HáJednaŠestky je mixtape „Antivirus roku 2009“.

„Vystoupení H16 bude bohatší o sólovou produkci Otecka, který vydal v tomto roce samostaný album „To som ja” a vystoupení domácího MC Tarta, který premiérově uvede a pokřtí svůj nový videoklip Moje bio,” doplňuje předchozí informace Rudolf. Program večera doplní DJ’s Burcho, Bjaly a Shupsta. Vstupné činí 120 korun.