Hlavní hvězdou festivalu bude Okamžitý Filmový orchestr pod vedením světoznámého hudebního skladatele, dirigenta a showmana Varhana Orchestroviče Bauera.

Na letošní akci, jehož cílem je zařadit Beskydy a samotnou obec Čeladná mezi kulturně společenská centra České republiky, vystoupí celá řada žánrově různých zpěváků a skupin. Lidé se kromě Varhana Orchestroviče Bauera mohou těšit na Ivana Hlase, Petera Lípu, Valašský soubor písní a tanců Radhošť, Final Fiction a Okamžitý filmový orchestr. Skutečnou hudební lahůdkou bude velký comeback naší hudební legendy Václava Neckáře, a to v plné sestavě se svou skupinou Bacily. „Na konec, po vystoupení Varhana Orchestroroviče Bauera, se bude promítat Formanův film Goyovy přízraky, ke kterému složil hudbu,“ říká producent akce Petr Baránek.

Hlavní program bude zahájen v areálu Beskydského rehabilitačního centra v 15 hodin. Již ve 13 hodin na náměstí v Čeladné se uskuteční road show a prezentace vozů Suzuki a Ford. Hlavní festivalová scéna festivalu bude v areálu Beskydského centra, kde vyroste městečko včetně občerstvení a informačních stánků. Hlavní scéna je koncipována pro 5 000 návštěvníků a kryté pódium se zázemím pro techniku a účinkující. „Pro návštěvníky festivalu jsme zajistili kompletní zázemí včetně stanového městečka či turistických informací,“ dodává Baránek. Na loňský první ročník, který se uskutečnil ve dvou srpnových sobotách, přijelo 2 000 lidí.