Ve středu 24. března zavítá do Kulturního domu ve Frýdku-Místku Olda Říha s novou sestavou Katapultu. Olda Říha vyhověl všeobecnému přání fanoušků Katapultu, aby se skupina vrátila na koncertní pódia. „Reakce a ohlasy fanoušků prostřednictvím emajlů mě doslova posílily a nabily novou energií,“ říká Říha a dodává: „Mám dokonce i chuť a inspiraci pro novou tvorbu.“ Říha přiznává, že nečekal, že lidem tak záleží na tom, aby Katapult žil a hrál dál. „A už vůbec jsem nečekal, že se mi podaří objevit k sobě muzikanty, jejichž srdce doslova bije pro Katapult a dovedou zahrát moje písničky s těmi správnými emocemi,“ prozradil Říha.

Katapult bude pokračovat jako klasické trio a partnery Oldy Říhy se stali talentovaní mladí hudebníci, basista Andy Budka (25 let) a hráč na bicí Ondřej Timpl (30 let). Dříve než v příštím roce vyjde nové album a rozjede se šňůra koncertů, připravil Katapult pro svoje fanoušky doslova překvapení.

Koncert 24. března začíná v 19 hodin. Předprodej vstupenek byl již zahájen v Beskydském informačním centru na náměstí Svobody 6, v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí a Beskydském informačním centu ve Frýdlantu nad Ostravicí, Vstupenky stojí 250 korun.