Už předprodej vstupenek na koncert naznačoval velký zájem, den před koncertem byly vstupenky v předprodeji vyprodány. Lidé si však mohli koupit vstupenku přímo na místě, což také mnoho návštěvníků koncertu využilo. Celkem dorazilo tři sta lidí.

Chlapecký sbor pod řízením Jaroslava Šlaise a klavírního doprovodu Roberta Fuchse představil repertoár, který má připravený pro své nadcházející turné do Francie. Koncert byl rozdělený na dvě části. Ve druhé polovině chlapci vtáhli do dění také publikum, které si s nimi některé písně zazpívalo, a většina návštěvníků se pohupovala do rytmu.

"Atmosféra koncertu byla úžasná. A i když do začátku adventu zbývá něco málo přes čtrnáct dní, sboru se povedlo navodit v lidech předvánoční atmosféru a pohodu. Posluchači odcházeli s příjemnými pocity, které jim zajisté vydrží na celé nadcházející období. Výtěžek z benefičního koncertu použijeme na rozvoj terénních služeb pro seniory, nemocné a osoby se sníženou soběstačností. Děkujeme všem za podporu dobré věci," podotkla Lenka Talavašková z Charity Frýdek-Místek.

Knihovna Gymnázia a Střední a odborné školy v Cihelní ulici ve Frýdku-Místku.
Gymnázium otevřelo zděděnou knihovnu