Petra Horáčková, 21 let, Moravská Třebová: Letos to bylo strašně slabé. Přitom předtím to byla tři roky paráda. Nazareth jsou dobří, ale ne pro tento festival, kde je většina mladých lidí. My bychom chtěli něco jiného. Vadí mi, že letos tu nebyli Horkýže Slíže.

Iva Bystroňová, 16 let, Havířov: Jsem tady poprvé, festival je dobrý. Byla jsem zvědavá hlavně na Deathstars.

Jana Janová, 16 let, Havířov: Nejvíce jsem chtěla vidět Nazareth, bylo to skvělé. V sobotu pak Cocotte Minute.

Kateřina Okálová, 18 let, Opava: Super. UDG, Harlej, Doga, Argema, Divokej Bill, to je moje.

Petr Larysch, 21 let, Třinec: Skupiny mohly být lepší, ale jde o to, že tady s partou přijdem, něco vypijem a poznáme nové holky.

Tereza Bronclíková, 18 let, Český Těšín: Program je dobrý. Líbí se mi Doga, Cocotte Minute, UDG a Post-It.

Marcela Pilchová, 41 let, Třinec: Nám se líbí kapely, které známe. Divokej Bill, Doga, to je klasika, Legendy byly fajn. Nazareth? Nic moc, už jsou fakt staří.

Miroslav Slouka, 44 let, Olomouc: Jsem tady poprvé, jezdím totiž do Vizovic. Tam je to o něčem jiném, hlavně tam bývá víc lidí. Ale Nazareti byli vynikající, v pátek to byla nejlepší kapela. Byl jsem zvědavý i na Deathstars, Death Angel a Kreyson. Co se týká skupin, tak výborný.

Jiří Šlesinger, 55 let, Vratimov: Na předchozích ročnících jsem nebyl, přijel jsem výhradně na Nazarety. Pro starší generaci jsou symbolem začátku rocku, začínali v době, kdy se ještě nehrál tvrdý metal. Viděl jsem je už před patnácti lety. Teď zůstali dva z původní kapely, ale jsem rád, že jsem je viděl. Po nich hrála Doga, která je taky super. V pátek jsem si poslechl skoro všechno, některé věci mi sice splývaly, ale stálo to za to. V sobotu jsem si nemohl dovolit být až do konce, věděl jsem, že jdu na šichtu. (lew)

Více zde: Festival na Borku vrcholí