Jednou z těchto nabídek je i vystoupení Karla Šípa, tentokrát s jediným hostem – bavičem Josefem Aloisem Náhlovským. Karla Šípa si jistě pamatujete z pořadů, jako byla Hitšaráda, Horoskopičiny, Paškál a nyní Všechnopárty, která proběhne 8. listopadu v kině Petra Bezruče.

„Tento pořad není naše první spolupráce. Předtím jsme vystupovali s pořadem Sanatorium, což bylo pásmo hraných scének. Všechnopartička je komorní talkshow a od té televizní s názvem Všechnopárty se liší tím, že místo tří hostů si zvu hosta jednoho: J. Aloise Náhlovského.

Ve volném dialogu probereme umělecké začátky, zážitky ze studentských let, společně pohovoříme o svých sportovních aktivitách i o cestách do zahraničí, které jsou opředené veselými historkami. Prostor navíc dostávají i dotazy diváků,“ prozradil Karel Šíp.

Oba se na spolupráci domluvili někdy před osmi lety. Přáním pořadatelů i diváků po celé republice bylo spatřit naživo alespoň obdobu pořadu, který znají z televize. Proto již zmíněný pořad se scénkami nahradili pořadem Všechnopartička, se kterým vystupují po celé republice asi tři roky.

„Na severní Moravě vystupujeme pravidelně už mnoho let. Jezdíme sem rádi, je tady vesměs vděčné a vnímavé publikum“ uzavřel rozhovor Karel Šíp. Vstupenky na tuto akci si můžete zakoupit v předprodeji v Nové scéně Vlast ve Frýdku–Místku. Další informace naleznete také na webových stránkách společnosti Mar-Tom.

ALENA KUPKOVÁ