A aby toho nebylo málo, začal nedávno moderovat televizní, trochu „adrenalínový“ pořad na Primě Nic než pravda.

Jak se ale ukazuje, je toho přece jenom na jednoho člověka a jednu agenturu moc. A tak výroční hudební ceny Akademie populární hudby Anděl přicházejí do nové etapy.

„V příštím roce je už nebude pořádat naše společnost Petarda Production. Měl by se také změnit seznam akademiků a hledá se nový prezident APH,“ sdělil nám včera Petr Šiška. Podle jeho slov licenci na pořádání ceremoniálu společnost Petarda Production vrátila IFPI a ta ji postoupila jiné společnosti LeWron Vision. „My se chceme nyní více věnovat vydávání desek,“ sdělil Petr Šiška, který vrchol andělského snažení vidí v loňském ceremoniálu v O 2 Aréně.

Společnost LeWron Vision manažersky zaštiťuje mladou zpěvačku Ewu Farnou a stojí za ní známý skladatel Lešek Wronka, známý svými multimediálními projekty. Nicméně Petr Šiška zatím ve funkci prezidenta Akademie populární hudby zůstává, ale zřejmě už v lednu příštího roku předá svoji funkci svému nástupci, který se zatím hledá.

Petr Šiška si na nedostatek práce rozhodně naříkat nemůže. V poslední době stále častěji koncertuje v seskupení Legendy se vrací, kde prezentuje s dalšími třemi známými rockery beatové a rockové hity minulých desetiletí z celého světa. Jako textař také nezahálí. Jeho slova zpívají ve svých písničkách Helena Vondráčkova, Karel Gott, Petr Kolář, Dalibor Janda, Petr Bende a mnozí další. Petr Šiška má rád moderátorskou činnost, což dokazuje nyní na Primě, ale také na mnoha vystoupeních, že je v tomto směru dokonalý profesionál. A čím nás tento všestranný kumštýř ještě do budoucna překvapí, na to si budeme muset ještě chvíli počkat.