Na festivalu vystoupí 20 přednášejících s 21 přednáškami. V divadelním sále se například přestaví Jaroslav Drábek se svou Hrou na tibetské mísy. K aromaterapii vám řekne více Vlastimila Kolarčíková. Cestu ke zdraví a štěstí představí psycholožka Patricie Anzari.

Ve společenském sále přednáší známý muzikoterapeut Vlastimil Marek – Zázrak lidského hlasu aneb Každá maminka je Mozart. Ájurvédskou medicínu v životě a dlouhověkost bude prezentovat David Frej. Pokud vás zajímají bylinky a léčivé rostliny, nenechte si ujít přednášku od Pavla Váňi.

Návštěvníci se dále mohou těšit i na workshopy, jako jsou břišní tance, flamenco nebo uklidňující tantrajóga. Pořadatelé připravili rovněž bohatý doprovodný program. „Bude záležet jen na vás, co máte rádi a z čeho si vyberete. Můžete se podívat na zdravou výživu, oblečení, bižuterii, mandaly, sošky, zélandskou konopnou a bio kosmetiku nebo knihy. Pokud rádi posloucháte relaxační a meditační hudbu nezapomeňte navštívit Rolanda Santého s jeho Millenium music,“ doporučila Veronika Hodinková z Trisie.

Slavnostní zakončení festivalu je v 17 hodin v divadelním sále Představí se skupina Za hranicemi ticha.