Dnes od 13 hodin si mohou členové klubu zajít zaplavat do STaRSu. S sebou si kromě ručníku a plavek nemají zapomenout vzít také členskou průkazku Klubu seniorů. Kdo bude mít v průkazce jen známku pro rok 2018, nic se neděje, vstup je možný až do března 2019.

Členové Klubu seniorů a noví zájemci o členství platí členské příspěvky v pokladně třineckého magistrátu, s dokladem o zaplacení a členskou průkazkou si pak přijdou v provozních hodinách do Klubu seniorů pro novou členskou známku na rok 2019. Výše členského příspěvku je 250 korun.

Další akcí klubu bude ve středu 13. února jednodenní počítačový workshop, na kterém se zájemci naučí, jak stáhnout fotky z fotoaparátu nebo mobilu do počítače, kopírovat, vkládat, přejmenovávat a mazat soubory a složky, jak pracovat s flash diskem a podobně.

Týden poté, 20. února, se koná Masopustní veselí s vnoučaty. Na programu jsou mimo jiné hry a soutěže pro všechny, tanečky a výtvarná dílna.

Ve čtvrtek 28. února se uskuteční přednáška Seniorgymnázia, tentokrát na téma počítačů s podtitulem Co všechno ještě nevíte o počítačích a na co se teď můžete zeptat.