Jeho sbírka je opravdu velkolepá a v dnešní době čítá více než 4 200 podpisů osobností ze všech oborů lidské činnosti. Bylo opravdu těžké z tak rozsáhlé sbírky vybírat. Organizátoři výstavy dali proto přednost osobnostem z filmového a hudebního světa.

Návštěvníci tak uvidí například podpis Františka Smolíka, který sběratel získal jako svůj vůbec první úlovek, ale současně i podpisy celé řady filmových herců známých z filmů pro pamětníky. Ze zahraničních filmových herců snad zaujmou podpisy Sophie Lorenové nebo Jean-Paula Belmonda, se kterým si občas dopisy vyměňuje dodnes.

Nebudou chybět ani podpisy božských španělských tenorů Jose Carrerase a Placida Dominga nebo slavné italské operní hvězdy Luciana Pavarotiho. K vidění však budou i podpisy osobností, které zaujímají ve sbírce čestné místo. Například básníka Jaroslava Seiferta a akademika Jaroslava Heyrovského, našich jediných držitelů Nobelovy ceny, nebo Matky Terezy, která přiložila i pár srdečných řádků.

Výstava spojená s besedou s Jiřím Hanibalem bude zahájena v pátek 16. září v 17 hodin. Otevřena bude vždy v sobotu a v neděli od 9 do 17 hodin a potrvá do 20 listopadu.