Uzavře se nejstarší, středová část obchodního centra a čekají ji rozsáhlé opravy. Plocha obchodní galerie bude rozšířena o další tři tisíce metrů čtverečních. Zákazníci se ale nemusejí bát, že přijdou o své oblíbené obchody.

„Abychom zachovali veškeré oblíbené značky a služby, spojili jsme zahájení projektu Nový Avion s otevřením severní části Avionu, která je již ve zcela novém designu. Sem jsme přestěhovali nejdůležitější prodejny a připravili prostor i pro nové gastronomické služby, které dosud byly právě ve středové části. Příjemnou novinkou je fakt, že jídlo se zde bude podávat již pouze z porcelánu a nápoje budou servírovány ve skle. Zvýšili jsme i počet míst k sezení z původních sto čtyřiceti na pět set a rozšířili jsme i nabídku jídel,“ přiblížila ředitelka obchodního centra Kateřina Ježková.¨

A novinky jsou připraveny i pro děti. „Z prvního patra do přízemí vede skluzavka a lákadlem pro děti je i velké hrací hřiště. Pro ty nejmenší je připraveno dětské kino a jídelní koutek,“ pokračuje ředitelka centra.

Co vše přinese projekt obchodního centra Avion Shopping Park a podrobnosti o otevření nového nákupního a zábavního centra Forum Nová Karolina se dočtete v sobotním vydání Moravskoslezského deníku.