Zaměstnanci však o přítomnosti ostře sledovaného páru nechtějí mluvit. „Nemůžu vám to potvrdit, ani vyvrátit. Nemáme o tom mluvit," sdělil jeden ze zaměstnanců lázní. Z posunků a pohledů na kolegyni nicméně vyšlo najevo, že se informace zakládá na pravdě. Nakonec přiznal, že už expremiéra viděl.

Což potvrdil i jiný zaměstnanec. „Je to pravda, přijeli v pátek modrou oktávkou, která je zaparkovaná před blokem B," sdělil pracovník lázní. Škoda Octavia modré barvy s pražskou poznávací značkou vskutku před lázněmi stojí.

Pár je prý často viděn, jak chodí po parku se psy. „Viděl jsem je v parku a také v kavárně Rosa," dodal zaměstnanec lázní. Podle dalších informací přímo z lázní byl dnes bývalý premiér na masážích.

Zpráva, že přijel do parku bývalý premiér, se rozkřikla také mezi samotnými pacienty. „Sama jsem ho ještě neviděla, ale jedna známá mi řekla, že viděla paní Nagyovou na masážích," prozradila redaktoru Deníku starší paní, která se procházela po parku.

Příjezd bývalého premiéra se nejspíše stal v lázních zprávou číslo jedna. A nebylo pacienta, který by o tom alespoň neslyšel. „Slyšela jsem o tom z několika stran. Dokonce mi někdo řekl, že si pan Nečas chodí každé ráno zaběhat do parku," řekla důchodkyně o berlích.

Informaci o pobytu bývalého premiéra nicméně nechtěla potvrdit mluvčí Lázní Darkov Eva Kijonková. „Jako zdravotnické zařízení se snažíme chránit soukromí našich klientů a tyto informace nesdělujeme," řekla Eva Kijonková.