Moderátorem večera bude Martin Dejdar, který již soutěž krásy moderoval v minulosti, hlavní hvězdou večera zpěvačka Dara Rolins.

Galavečer je přístupný i veřejnosti a vstupenky jsou stále ještě v prodeji. Desítka finalistek se představí porotcům v několika soutěžních disciplínách a při relativně náročných tanečních choreografiích.

„Finalistky po úvodním vstupu vynesou národní kostýmy mladých talentovaných návrhářů, ukážou své postavy v plavkách a vrcholem večera bude kolekce večerních šatů návrhářky Sandry Markové. Diváci budou mít příležitost vidět také to nejlepší ze zdokumentované cesty finalistek,“ upřesnila k finále Eva Čerešňáková.

V programu kromě Dary Rolins vystoupí také zpěvák Adam Mišík.

SOUTĚŽ DENÍKU o 6 vstupenek na finálový galavečer byla ukončenaVýherci obdrží mail s informacemi.
Štěstí se usmálo na tři muže - Tomáše P., Vladimíra B. a Pavla N.
Všem třem samozřejmě gratujuleme.

Všeobecná pravidla soutěží Deníku najdete zde.

O titul Česká Miss 2018 budou soutěžit:

Amálie Sloupenská, 19 let, Kšely

Amálie Sloupenská, 19 let, KšelyZdroj: Petra Odrazilová

Aneta Mitušinová, 21 let, Kladno

Aneta Mitušinová, 21 let, KladnoZdroj: Petra Odrazilová

Nikola Bechyňová, 23 let, Jirny

Nikola Bechyňová, 23 let, JirnyZdroj: Petra Odrazilová

Jana Šišková, 23 let, Zubří

Jana Šišková, 23 let, ZubříZdroj: Petra Odrazilová

Tereza Křivánková, 23 let, Praha

Tereza Křivánková, 23 let, PrahaZdroj: Petra Odrazilová

Tereza Havlová, 23 let, Praha

Tereza Havlová, 23 let, PrahaZdroj: Petra Odrazilová

Lea Šteflíčková, 19 let, Ústí nad Labem

Lea Šteflíčková, 19 let, Ústí nad LabemZdroj: Petra Odrazilová

Mariana Bečková, 19 let, Praha

Mariana Bečková, 19 let, PrahaZdroj: Petra Odrazilová

Nikola Hemzalová, 18 let, Uničov

Nikola Hemzalová, 18 let, UničovZdroj: Petra Odrazilová

Lucie Korubová, 24 let, Lipová u Šluknova

Lucie Korubová, 24 let, Lipová u ŠluknovaZdroj: Petra Odrazilová

Foto: Petra Odrazilová
Více snímků finalistek a ze zákulisí soutěže Česká Miss naleznete v přiložené fotogalerii.

Finále České Miss, které proběhne 2. června 2018 od 20 hodin, se v ostravském Gongu koná vůbec poprvé.

„Jsme velmi rádi, že se nám daří hostit rozmanité akce. Česká Miss je soutěž s tradicí, je to ukázka nejen vnější, ale také vnitřní krásy, proto mi přijde symbolické, že se její finálový večer odehraje v tom nejkrásnějším místě Ostravy,“ říká výkonný ředitel Dolních Vítkovic Petr Koudela. 

K TÉMATU

Kromě pracovních workshopů se finalistky věnují i charitě. Všech deset finalistek dobrovolně vytvořilo panenky pro Unicef, kdy výtěžek z jejich prodeje zachrání děti v rozvojových zemích. Deset krásných a propracovaných panenek si z jejich rukou převzala v Hotelu Augustine ředitelka UNICEF Pavla Gomba. Ta byla z panenek nadšena. „Těší mě, že jsme s Českou Miss mohli navázat na úspěšnou loňskou spolupráci. Panenky loňských vítězek Michaely Habáňové i Ivy Uchytilové byly vydraženy za několik desítek tisíc a věřím, že i panenky letošních finalistek najdou své kupce a zachrání životy dětí.“ Před odjezdem finalistek na soustředění na jachtách v Chorvatsku se také ještě 19.5. zúčastní akce Den Rodiny, kterou pořádá charitativní projekt Women For Women Ivany a Pavla Tykačových.

Česká Miss 2018Byla zahájena v lednu 2018, od konce ledna do března probíhaly castingy ve vybraných městech. Z castingů se 40 až 50 postupujících dívek v dubnu utkalo v rámci semifinále v Hotelu Augustine o postup dále. Porota v rámci semifinále vybrala 10 dívek, které postupují do finálového výběru, a neveřejně oznámila i dvě náhradnice. V dubnu se finalistky zúčastnily prvního soustředění, kde s nimi pracovalo mnoho odborníků, profesionálů i osobností. Druhé soustředění čeká finalistky v květnu, a to soustředění v Chorvatsku. V červnu se zúčastní finálového galavečera, kterým vyvrcholí boj o titul Česká Miss 2018. Vítězky poletí reprezentovat Českou republiku na světové soutěže krásy.

Více informací o soutěži najdete na www.ceskamiss.cz