Dagmar Demběcová, učitelka, 31 let, Vratimov Soutěž Deníku Kočka léta 2015 už má vítězku!

Z deseti finalistek, které postoupily z jednotlivých týdenních kol, se nakonec čtenářům nejvíce líbila fotografie učitelky z Vratimova Dagmar Demběcové (vlevo).

Celý průběh hlasování byl více než napínavý.

Čtenáři totiž měli možnost hlasovat pro své favoritky nejen na internetových stránkách regionálního Deníku, ale také pomocí originálního kuponu, který byl opakovaně otištěn v novinách.

Celková vítězka, Dagmar Demběcová, která dostala nejvíce hlasů na internetu, suverénně vyhrála s konečným součtem 1 200 hlasů (1 090 hlasů na webu + 110 hlasů pomocí kuponů).

Druhé místo patří nejmladší finalistce celé soutěže Kateřině Janišové z Hlučína-Darkoviček, na jejímž kontě se sešlo nejvíce hlasovacích kuponů. Celkem získala 685 hlasů (355 + 330).

Viktorie Gorolová z Frýdku-Místku, která získala druhý největší počet hlasů na internetu, s celkovým součtem 638 hlasů (528 + 110) tak jen o pár hlasů obsadila poslední medailovou, tedy třetí příčku.

Odměny

Dagmar Demběcová se jako výherkyně celé soutěže Kočka léta 2015 může těšit na víkendový pobyt pro dva ve SPA**** HOTELU LANTERNA v malebném Resortu Valachy.

Stříbrná Kateřina Janišová získává voucher pro dvě osoby na čtyři hodiny do Wellness hotelu Horal a bronzové Viktorii Gorolové jistě udělá radost Avon balíček.

Všem výherkyním gratulujeme!