Přinášíme snímky šestice finalistek. Vyberte v anketě pod článkem Kočku léta 2016.

Hlasovat můžete do úterý 6. září 2016 do 10.00 hodin, a to z jedné IP adresy vždy jednou za 24 hodin.

Finalistkám můžete dát svůj hlas také prostřednictvím kuponů, které najdete v tištěném vydání Deníků Moravskoslezského kraje. 

Jeden originální kupon odeslaný na adresu redakce (nebo osobně do redakce doručený) přičte vámi zvolené finalistce deset hlasů navíc k těm, které získá od čtenářů na webu.

A to může v konečném součtu pořadím značně zamíchat!

Kupon najdete v dnešním vydání Deníku a další vyjdou 1. 9., 2. 9., 3. 9. a 5. 9.

Kupony musí být do redakce doručeny nejpozději v úterý 6. 9. do 12.00 hodin.

Kupony zasílejte na adresu: Moravskoslezský deník, Mlýnská 10, 702 00 Moravská Ostrava. Na obálce uveďte heslo KOČKA LÉTA 2016. V jedné obálce může být i více kuponů, ovšem všechny musejí být pouze originální – vystřižené z Deníku.

Jak dopadlo velké fi nále, se dočtete v Deníku ve středu 7. září 2016.

Vítězky získají pobyt pro dvě osoby na dvě noci ve Spa **** hotelu Lanterna Velké Karlovice, pobyt na jednu noc pro dvě osoby v novém luxusním penzionu Jurášek v Kunčicích pod Ondřejníkem a volnou vstupenku pro dvě osoby do relaxačního centra Wellnesss Horal Velké Karlovice.

*Soutěž podléhá obecným pravidlům soutěží v regionálních Denících. Vydavatel si vyhrazuje právo odmítnout uveřejnění (zařazení do soutěže) fotografií z důvodů: podněcování k rasové nesnášenlivosti, vulgárnosti, ohrožování mravní výchovy, propagace hnutí potlačujících práva a svobody občanů, politických důvodů a i z hlediska obecné cti a důstojnosti fotografovaných osob - více zde.