Dříve blátivý prostor, kterému se většina cestujících raději vyhnula, dnes moderní nástupiště se zastávkou autobusů, blízkou kolárnou a cyklostezkou. To je zřejmě nejpatrnější změna studéneckého vlakového nádraží.Několika zásadních změn a oprav se po letech snažení konečně dočkal hlavní železniční uzel Novojičínska, studénecké nádraží a jeho blízké okolí. Ten by měl po skončení stavebních prací, jež trvaly od jara letošního roku, patřit k moderním přestupním terminálům našeho kraje.

Dříve blátivý prostor, kterému se většina cestujících raději vyhnula, dnes moderní nástupiště se zastávkou autobusů, blízkou kolárnou a cyklostezkou. To je zřejmě nejpatrnější změna studéneckého vlakového nádraží, která byla realizovaná v rámci projektu „Zvýšení kvality a dostupnosti přestupního terminálu ve Studénce".

Výsledek několik měsíců trvajících prací byl slavnostně představen v úterý 29. října a zúčastnilo se jej nejen vedení města Studénka společně s projektanty, ale také zástupci Moravskoslezského kraje, včele s hejtmanem Miroslavem Novákem.

Více se dočtete v středečním tištěném vydání Deníku.


#flash|https://g.denik.cz/72/f9/denik-tisk.swf|500|115|denik_tisk#