Pokoje navržené profesionálním designérem se nacházejí na lůžkovém chirurgickém oddělení a první pacienti je mohou využívat už v těchto dnech.

Pacienti chirurgického oddělení na základě objednávky mohou tyto dva nadstandardní pokoje využít již od listopadu, a to za cenu 850 korun za den. V každém z nově modernizovaných pokojů najdou pacienti psací stůl s lampičkou, křesílka a konferenční stolek, ale i pohodlnou polohovatelná postel, designový nábytek či dekorační doplňky i květiny.

„Pacientům se snažíme nabízet stále lepší služby, a moderní prostředí k nim jednoznačně patří. Propojení medicíny a hotelových služeb je v dnešní době čím dále tím více žádoucí a proto jsme se rozhodli tento trend reflektovat. Pokud se u nás pacienti budou cítit pohodlně jako doma, budou v lepší duševní i fyzické kondici, takže léčba bude jednoznačně úspěšnější – což je cíl nás všech,“ uvedl, ředitel Vítkovické nemocnice Stanislav Jackanin.

Rekonstrukce pokojů trvala téměř dva měsíce a vyšla přibližně na 200 tisíc korun. Financování realizovala nemocnice ze sponzorských darů – 20 tisíc korun věnoval Nadační Fond Pavla Novotného, který s nemocnicí spolupracuje dlouhodobě, a 180 tisíc korun daroval nemocnici nejmenovaný sponzor.

Městský úřad v Šenově.
Volební chyba: kandidát ČSSD dostal jen 41 hlasů, nikoliv 411!