Vyjíždělo se z nádraží Ostrava střed, přes důl Zárubek a Hranečník do Petřvaldu, Orlové a Doubravy.
Dále pak do míst, kde se stále těží - přes Důl ČSA, staré karvinské nádraží na doly Darkov a ČSM a zpět do Orlové, kde vlak odbočil na Rychvald a do Heřmanic. Tam se vlak dostal na hlavní trať košicko-bohumínské dráhy a přes Ostravu hl. nádraží do jel zpět do centra Ostravy na nádraží střed.