Sešlo se na pár stovek hostů. Většinou vymóděných dam na vysokých podpatcích, tu a tam doprovázených také elegantním mužským doprovodem. Tady nešlo o divadlo. I když podívaná to byla také.

Koneckonců došlo i na vystoupení – pozvánku na oslavy pátých narozenin módní značky Yes, I‘m fashion přijaly také hvězdy české hudební scény, Markéta Konvičková a frontman kapely Mirai, které v průběhu večera několikrát vystoupily. Populární „Konvice“, kterou oděvní značka obléká, zde exkluzivně zazpívala svůj nový singl Ty, který vyjde až příští týden. A zejména při následné afterparty každý žhavil svůj chytrý telefon, když Mirai Navrátil dostál slovům své písně Když nemůžeš, tak přidej a, byť už vyčerpán, zpíval ji i s fanynkou na zádech!

To už šlo o jiný druh zábavy, do té doby žhavili hosté své telefony zejména kvůli primárnímu účelu, za nímž do Brick House dorazili. Móda, móda, móda. A krásné ženy. Módní značka Yes, I‘m Fashion na oslavě svých narozenin prezentovala nejnovější módní kolekce, které si zájemci mohli na místě se slevou také zakoupit.

Do židlemi vytvořených uliček industriální budovy postupně „vplulo“ osm dam. Nešlo přitom jen o profesionální modelky, firma nové kolekce prezentovala také „na svých“. Na úvod a na závěr streetovou módu, tyto dva bloky dámy proložily letními novinkami a „pronesly“ také šaty pro družičky. Závěrečné defilé každé kolekce si vysloužilo bouřlivý potlesk.