Operační středisko hasičů dostalo informaci o nehodě krátce po sedmé hodině večer. Na místo ihned vyjeli hasiči z Třince a z Mostů u Jablunkova.

"Z aut po čelní srážce vytáhli bez použití hydraulického zařízení tři zraněné osoby, které předali týmu Zdravotnické záchranné služby," řekl dnes mluvčí krajských hasičů Petr Kůdela. Dodal, že hasiči také zabránili úniku provozních kapalin z aut a nakonec okolí nehody očistili. close Nehoda v Mostech u Jablunkova. zoom_in

"Sedmatřicetiletý řidič jednoho zautomobilů utrpěl poranění hlavy, hrudníku a horní končetiny. Devatenáctiletý řidič druhého vozu měl poraněnou končetinu a podezření na poranění páteře. Jeho třicetiletá spolujezdkyně vyvázla sporaněním hlavy a končetin," doplnil mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Všichni postižení byli při vědomí a jejich zranění byla středně těžká. Záchranáři pacienty po ošetření na místě nehody transportovali na chirurgickou ambulanci nemocnice vTřinci.

Provoz na silnici nebyl zcela zastaven, auta projížděla kyvadlově.

Místní hasiči osvětlovali místo nehody a pomohli naložit havarované automobily na vozidla odtahové služby. Zásah skončil před dvaadvacátou hodinou.

V Mostech u Jablunkova se v říjnu stala nejtragičtější dopravní nehoda loňského roku na Frýdecko-Místecku. Dva lidé zahynuli na místě, třetí svým zraněním podlehl v nemocnici. - více ZDE

Přečtěte si také: Kamiony začaly po střetu hořet, škoda bude vysoká