"Ostravští policisté z obvodního oddělení Vítkovic prověřují okolnosti přečinu krádeže. Dosud neznámý pachatel v ulici Ruská v Ostravě dne 26. března 2021 v čase okolo 18.30 hodin odcizil z toalet benzínové čerpací stanice elektrický vysoušeč na ruce. Svým jednáním tak společnosti způsobil předběžnou škodu patnáct tisíc korun," uvádí mluvčí policie Eva Michalíková. 

Policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožností dvou osob, které by mohly přispět k objasnění výše uvedeného skutku.

"K popisu první osoby uvádíme, že se jedná o holohlavého muže v roušce, oblečeného do tepláků béžové barvy s černými vzory na kolenou, rozepnutou béžovou bundu s černými úplety a velkou černou cestovní taškou. Při odchodu z toalet měl béžovou bundu přehozenou přes velkou černou cestovní tašku," pokračuje mluvčí policie. 

"K popisu druhé osoby uvádíme, že se jedná o ženu v roušce s tmavými vlasy staženými do drdolu, oblečenou do černé mikiny s kapucí s bílým nápisem a znakem Kappa.

Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti mladého páru poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za jakékoliv poskytnuté informace předem děkujeme," dodává.