Osmatřicetiletá žena z Frýdku-Místku si nedávno podala inzerát v rubrice seznámení, že hledá hodného muže na trvalý vztah. „Ozval se jí právě tento devětatřicetiletý zahraniční dělník. Sešli se v restauraci, kde ji poprosil o přespání, protože už nestihne dojet zpět na ubytovnu. Slib, že ji nebude nijak obtěžovat, dodržel jen do chvíle, kdy za sebou zavřeli dveře ženina bytu. Hned z ní začal strhávat oblečení, potom povalil na postel a nakonec ji znásilnil. Následně zůstal se svou obětí v posteli a usnul,“ popisoval případ tiskový mluvčí Policie ČR ve Frýdku-Místku Ivan Žurovec.

Znásilněná žena toho využila a okamžitě přivolala policii. Přivolaná hlídka nalezla násilníka ještě spícího v posteli. Převezli jej na protialkoholní záchytnou stanici a po vystřízlivění ho umístili do policejní cely.

Dívce slíbil vytetovat ornamenty

Kriminalisté v té době už věděli, že to není jeho jediný skutek. „Jen tři dny předtím podobným způsobem znásilnil jednadvacetiletou dívku na hotelovém pokoji ve Frýdku-Místku, které předtím slíbil, že jí na ruku vytetuje ornamenty. Měl k tomu i tetovací nástroje. Když za ním do hotelového pokoje dívka v úterý 1. prosince přišla, měl pro ni připraveno i pohoštění. Láhev vodky, džus a salám. Místo tetování však dívku násilím na pokoji svlékl, uhodil pěstí do hlavy a rovněž znásilnil,“ potvrdil policejní mluvčí Žurovec. Dívka chtěla volat mobilním telefonem o pomoc, osudné se jí však stalo to, že místo čísla 158 vytáčela v naší zemi neplatné číslo 911.

V současné době už je násilník v policejní cele, kde čeká na eskortu k Okresnímu soudu ve Frýdku-Místku. Soudce bude rozhodovat, zda bude stíhán vazebně.

„Za trestné činy znásilnění mu hrozí až osm let vězení. Policisté se však vzhledem k jeho bezohlednému a primitivně-impulsivnímu jednání domnívají, že obě ženy nemusí být jeho jedinými oběťmi. Pokud měla nějaké žena s tímto mužem podobnou zkušenost, oznamte to na lince 158,“ vyzval Žurovec.

Přečtěte si také:
Bývalý reprezentant odsouzen za znásilnění
Muži hrozí trest za znásilnění a okradení družky
Mladík chtěl během čtyř dnů znásilnit tři ženy