Po příjemné zábavě v jednom z frýdecko-místeckých klubů přišel nepříjemný zvrat. Na šarm ženské podvodnice totiž naletěl dvacetiletý mladík. Po sblížení se s neznámou ženou ji v ranních hodinách doprovázel domů. Přeskočila jiskra a pár se začal líbat. Jak se ovšem zdá, jiskra přeskočila pouze na straně mladíka. O tři roky starší žena jej chtěla jen využít ku prospěchu svému.

Při líbání jej začala šacovat, čehož si mladík všiml. Ale pozdě, žena mu stačila z kapsy sebrat pouzdro s platební kartou a občanským a řidičským průkazem. Pouzdro následně ukryla ve své bundě a předala jej čekajícímu muži opodál. Za vrácení pro ně nehodnotných věcí požadovali 500 korun. Okradený mladík s jejich nabídkou nesouhlasil a nabídl jim 200 korun a navíc stravenky. S nabídkou mladíka se zlodějská dvojice spokojila a lup mu vrátila.

„Prověřováním případu bylo zjištěno, že se žena uvedeného jednání dopustila i přesto, že byla v posledních třech letech za stejný nebo obdobný čin pravomocně potrestána. Nyní ji za trestné činy krádež a podílnictví hrozí až čtyři roky za mřížemi,“ zmínila se k případu policejní mluvčí Lenka Sikorová.