Přátelství trvalo do doby, než se šestadvacetileté dívce chtělo jít na WC. "Frýdeckomístečtí policisté zjišťují totožnost ženy, která měla utéct s osobními věcmi šestadvacetileté ženy. Poškozená policistům uvedla, že v nočních hodinách dne 31. července 2020 potkala v ulicích Frýdku-Místku dvě ženy, se kterými se dala do hovoru a následně s nimi šla na benzínovou čerpací stanici pro alkoholické nápoje, které měly v její blízkosti společně konzumovat," popisuje případ policejní mluvčí Karolína Bělunková.

Vagón cafe bar, 29. července 2020 ve Frýdku-Místku.
Tento Vagón odnesly z Bohumína záplavy. Ve Frýdku-Místku je z něj kultovní bar

Po určité době společné konzumace si šestadvacetiletá potřebovala zajít na toaletu, proto své osobní věci měla předat jedné z žen. Druhá ji na toaletu následovala. "Když se však vrátila, ženu ani své věci již nenalezla. Bohužel i druhá žena se vzápětí z místa vytratila. Poškozená tak přišla o svůj mobilní telefon, peněženku s doklady a platební kartou," doplnila mluvčí policie. 

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu zpronevěry a přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což může být pachatelce uložen trest odnětí svobody až na dvě léta.