VIDEOSOUHRN SPUSTÍTE ZDE:

Zdroj: Redakce

Co přinesl končící týden?

Za riskantní předjíždění u Staré Boleslavi je ve hře jen pokuta a zákaz řízení. Opilý řidič na Příbramsku přehlédl majáky policejního auta a nárazem jej odhodil na třetí vůz.

Krvavý incident mezi dvěma Čechy se odehrál ve středu odpoledne na ubytovně v ulici V Hrobech v pražské Libuši. Policie na místě zadržela podezřelého, druhý účastník konfliktu zemřel.

Videosouhrn 8.–12. července 2019
Kamion ukrývající mladé Afghánce a obří bílý kruh, který nevydržel: videa týdne

Mladí medvědi, kteří byli zabaveni na letišti v Praze kvůli chybějícímu dovoznímu povolení, našli nový domov v Českém Krumlově. Ráno je přivezli z olomoucké zoo a po čtvrté odpoledne už medvědí sourozenci prozkoumávali venkovní výběh v hradním příkopu českokrumlovského zámku.

Trialoví inženýři Křoustek a Matějíček řádili v Kyselce na Karlovarsku. Zhruba dvacítka aktivistů z mezinárodní ekologické organizace Rebelie proti vyhynutí, anglicky Extinction Rebellion, vytvořila na ještědské sjezdovce padesátimetrový transparent ve tvaru přesýpacích hodin. A v centru Pelhřimova si opět po roce dali dostaveníčko milovníci lyžování a dobré zábavy.

Videosouhrn 15.–19. července 2019
Vražedný mikrospánek a křik Babišových obdivovatelů: podívejte se na videa týdne