V den svých 55. narozenin šel k očnímu lékaři, který je v šestém patře budovy, a společnost v čekárně mu dělali chřipkaři, protože zde současně ordinují i praktičtí lékaři.

„Byl jsem tam dvě hodiny. Vedle mě seděl pán, který na mě celou dobu ,pčikal´, takže asi budu mít chřipku. Když jsem to říkal doktorovi, jen se pousmál a pokrčil rameny. Pak jsem šel za paní ředitelkou, ale ani ta neřekla vůbec nic. Asi věděla, že je to špatně,“ tvrdí Bohumil Fojtík.

#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#
Více o tématu se dočtete v tištěné nebo elektronické verzi Deníku

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoli a kdekoli na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.