V okresním kole ankety nasbíral na Ostravsku nejvíce hlasů strom z Ostravy-Jihu, čtenáři na Bruntálsku vybrali jako nejkrásnější jehličnan z Dvorců, anketu v okrese Frýdek-Místek vyhrál krasavec z Jablunkova, na Karvinsku zvítězila se svým letošním vánočním symbolem Orlová, na Novojičínsku vánoční strom z Frenštátu pod Radhoštěm, z Opavska poslali do krajského kola čtenáři strom, který stojí u hasičské zbrojnice v Hati.

Z těchto nazdobených krasavců nyní můžete vybrat vánočního jehličnatého krále Moravskoslezského kraje. Hlasovat v krajském kole lze až do 16. prosince do 20 hodin.

Všichni krajští vítězové se poté utkají o celostátní titul a cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun pro svou obec či město. Prohlédnout všechny soutěžící si můžete v naší fotogalerii výše, hlasovat jednou za hodinu můžete níže.


Nahrává se anketa ...

Aktualizace: V pátek 15. prosince dopoledne bylo zhruba na 90 minut potřebné se při hlasování přihlásit do účtu na našem webu zde (registrace je zdarma). Po úpravě již lze opět hlasovat i bez něj. Podmínky hlasování ale zůstávají pro nominované stromy za jednotlivé okresy Moravskoslezského kraje stále stejné.

*Soutěž podléhá pravidlům a podmínkám soutěží VLM - více zde.

Vánoční poutákVánoční poutákZdroj: Redakce

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz. U každého příspěvku je nutné doplnit o vaše celé jméno a lokalitu, kde žijete. Děkujeme.