Ráno mrznete, v poledne máte pocit, že se roztékáte jako nanuk na pláži a už v šest odpoledne vás v lodičkách zebou nohy. A k tomu přivlékání svrchníků.

Každý den svůj outfit ladím do odlišných barev. Mít tolik bundiček, svetrů, sak a jiných modelů je nemožné. Takže doporučuji pořídit si na jaro aspoň jeden pořádný kabát. Překryje vám celý outfit, takže je pak úplně jedno, zda vám bude kabát ladit s halenkou nebo šaty. A při výběru příliš nešetřete. Kabát kromě období mrazů můžete nosit celoročně a ne jen na jaře.

Měl by vám vydržet i několik let. A když si v něm sednete na jarní zahrádku vaší oblíbené restaurace, nebo v něm budete celý den řídit auto, stále by měl držet svou linii.

POZOR! Každý pátek se můžete zapojit do telefonické soutěže Deníku o vstupenky na nákup s vizážistkou!

Čtěte páteční vydání Frýdecko-místeckého a třineckého deníku, vychází s pravidelnou samostatnou přílohou TV Magazín.

INÉZ BOHDANOVÁ BORTOLIOVÁ

*Autorka článku je stylistkou a autorem blogu Móda jako umění.cz


Na našem webu najdete pouze výběr zpráv, které denně vychází v novinové podobě Deníku. Některé i s delším časovým odstupem. Pokud chcete mít ucelený přehled o dění v našem regionu, předplaťte si tištěné nebo elektronické vydání Deníku. Přinášíme nejšiřší regionální zpravodajství.

Předplatitelé regionálního Deníku najdou své noviny ve schránce do 7:30 hodin ráno.

Pro nové předplatitele máme navíc dárek čtyřdenní vystupenky na letní festival Colours of Ostrava - více zde: Získejte dárek zdarma