Počasí se vydařilo a malí i velcí měli možnost se svézt na několika kolotočích. Vybrat si mohli například malý nebo velký řetízkáč, bourací autíčka, ruské kolo, ale i létající kačery. Nechyběla ani trampolína, skákací hrad nebo jízda na ponících.

Především starší návštěvníci ovšem nad cenami jízd na kolotočích nevěřícně kroutili hlavou. Například za jízdu na autodromu si zaplatili 70 korun, velký řetízkáč vyšel na 40 korun a za létající kačery dali 50 korun. Za nadšení dětí to ovšem stálo.

„Moc se mi tady líbí. Už jsem byla na třech kolotočích a ještě bych chtěla na další,“ řekla Markétka, která si pouť užívala. Kromě kolotočů byly na pouti také stánky s různým zbožím – od jídla až po obrazy. Návštěvníci poutě mohli navštívit také dřevěnku na Fojtství, která měla o víkendu otevřeno.

Uvnitř mohli vidět hned dvě výstavy – Austrálie přes objektiv Bronislava Pietra a Historie a současnost TJ Sokol Mosty u Jablunkova ve fotografiích. V neděli se v rámci Poutě svaté Hedviky konala také bohuslužba v českém i polském jazyce.