Pro potěchu malých i velkých s sebou přivezl kromě řady artistických vystoupení, při nichž se mnohdy tají dech, i spoustu nádherných zvířat. Pýchou cirkusu je show majestátních berberských lvů, jejichž drezuru si vzal na starosti principál cirkusu Francesco Carini. Kromě králů zvířat děti může potěšit společné vystoupení hravých indických opic a cvičených psů.

„Nejvíce se mi líbila drezura koní a také poníci, ti byli ohromně roztomilí. Legrační bylo i vystoupení s opičkou, která po manéži běhala, skákala, dělala kotrmelce a vozila vozíček. Jeden z pejsků potom vylezl po vysokém žebříku na takovou plošinu, něco takového prý umí jenom dva psi na světě, tenhle pes a potom už jenom televizní komisař Rex,“ řekla na předchozím frýdecko–místeckém vystoupení cirkusu desetiletá Michaela Pokorná z Břeclavi. „V cirkusu jsem byla poprvé a moc se mi to líbilo,“ dodala.

„Nejroztomilejší byl nejmenší poníček, byl tlusťoučký a měl krátké nožičky. Legrační byl i klaun. V cirkuse jsem už poněkolikáté, ale příště určitě půjdu zase,“ svěřila se osmiletá Tereza Šichtová ze Sviadnova. Nadšená byla vystoupením i tříletá Karolínka Kalusová z Frýdku-Místku: „Líbilo se mi to. Nejvíce koníci a taky lvi,“ usmívala se. Cirkus Carini v Třinci hostuje až do neděle 11. listopadu a vystoupení začínají ve všední dny vždy od 17 hodin, v sobotu od 15 a v neděli od 14 hodin.