„Letošní dětský den bude ve znamení pořádného punkového nářezu. Na své si přijdou všechny děti a rodiče, ale také punkeři, rockeři a další fanoušci drsňáckého stylu. Děti naučí tančit na punkovou hudbu známý choreograf, tanečník a dvojnásobný vítěz StarDance Honza Onder. Zazpívat přijede Pavel Novák. Pořádně našlapané bude interaktivní show bubeníků Jumping Drums a závěr ovládne opravdová punková hvězda, kterou není nikdo jiný než Kašpárek v rohlíku," řekl k dnešnímu programu ředitel KulturyFM Jakub Tichý.

Vůbec poprvé bude pro návštěvníky připravena také odpočinková zóna, a to v Tržní ulici (směrem ke křížovému podchodu).

Pro děti zde bude k dispozici obří čtyřmetrová postel, ve které budou moci rozpoutat polštářovou bitvu nebo si jen tak poležet.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit na zábavnou punkrockovou soutěžní cestu, na výtvarné dílny pod vedením profesionálních lektorů, ale také na herní simulátory, kde si zájemci mohou zkusit vytvořit vlastní rockovou kapelu a předvést velkolepou show.

Program 14 hodin: taneční hrátky Honzy Ondera, 15 hodin: Pavel Novák, 16 hodin: Jumping Drums, 17 hodin Kašpárek v rohlíku.

Doprovodný program: punkrocková soutěžní cesta, dětské dílny, atrakce pro děti, Guitar hero band.