Fotosoutěž Beskydského informačního centra (BIC) Frýdek-Místek Beskydy skoro beschyby se přehoupla do své další části, jarní část skončila.

Celkem již do soutěže přišlo od jejího vyhlášení v lednu tohoto roku 613 fotografií. „Stejně jako v minulé části, i tentokrát pro hodnotitele nebylo vůbec snadné vybrat ty nej ze všech, které jste v průběhu jara posílali,“ řekla Lenka Talavašková z BIC Frýdek-Místek.

Cílem fotosoutěže je především získat fotografie, které by byly nejvhodnější pro prezentaci Beskyd v nově vydávaných propagačních materiálech.
Ze všech došlých jarních fotografií se porota rozhodla odměnit tyto výherce: 1. Marian Waszut z Návsí – vyhrává čajovou soupravu, 2. Bohuslav Cihla z Frýdku-Místku – vyhrává dvě vstupenky na koncert Davida Kollera na Sluníčku v Ostravici, 3. Miroslav Fajkus z Frýdku-Místku – vyhrává medový dort Marlenka.

„Pro všechny milovníky fotografování máme však potěšující zprávu. I nadále můžete na svých snímcích zachycovat nejen Beskydy v letním období, ale také volný čas či kulturní akce. A i když počasí zatím moc letně nevypadá, doufejme, že to pravé letní počasí nás ještě čeká. Těšíme se na vaše fotografie,“ prozradila Talavašková. V každém kole, které jsou rozděleny podle ročních období, můžete nahrát až 10 fotografií.

„Proto vybírejte z těch nejvíce vydařených a vkládejte na webové stránky Beskydského informačního centra www.beskydy.com,“ uzavřela Talavašková.