„Šli jsme nakoupit a potkali promo, dvě holčiny, které nám daly balonky a kupony, a tak jsme tady,“ nechal se slyšet táta od rodiny, který byl po otevření první u kasy. Pro sebe, ženu a dcerky bral velké menu s burgery Whoopery. Těch v tento den rozdal Burger King ve Frýdku-Místku mezi lidi rovnou stovku zdarma.

„Šli jsme náhodou kolem a nechali se strhnout,“ popisoval seniorský pár. „Chtěli jsme vidět, jaké to tady bude. A je to fajn,“ přidala se jedna z maminek s batolaty. Její kamarádka prozradila, že si samozřejmě dají gratis Whooper. Další z nejrychlejších zákazníků poznamenal, že je na tento řetězec zvyklý z Prahy, kde má celou rodinu. A ve Frýdku-Místku přišel na otevření. „Konečně pořádný burger!“ zhodnotila další žena ve frontě u kasy.

Marketingový manažer Burger King v České republice Filip Vostrý zmínil, že frýdeckomístecká restaurace je pětačtyřicátou v tuzemsku. „Máme otevřeno každý den od devíti do desíti, pondělí až neděle,“ vzkázal s tím, že v OC Frýda je jediná pobočka Burger Kingu široko daleko.