Ředitelství silnic a dálnic zahájí ve Frýdku-Místku v úterý 8. srpna rekonstrukci dvou mostů v Beskydské ulici poblíž Tesca. Práce proběhnou za úplné uzavírky frýdecko-místecké Beskydské ulice v určitém rozsahu (v km cca 53,2 až 53,3). Provoz pod opravovanými mosty zůstane zachován obousměrně a zúženými pruhy.

Ceny pohonných hmot na čerpacích stanicích v Polsku jsou po zdražení v Česku zase o něco výhodnější. Samoobslužná čerpací stanice v polském Těšíně.
Drahý benzin? V příhraničí žádný problém, v Polsku je levněji. Opět

„Opravy sice přinesou omezení pro řidiče, nicméně na druhou stranu konečně k těmto nevyhnutelným opravám může dojít díky dokončení obchvatu. Právě tato oprava, resp. plánovaná uzavírka může pomoci řidiče naučit využívat obchvat a návštěvníci Beskyd tak již nebudou vjíždět do centra města,“ uvedl pro Deník primátor Frýdku-Místku Petr Korč (Naše Město F-M).

Zemědělci - amatérovi z Bocanovic zaregistrovali oficiálně novou odrůdu česneku: Beskydský paličák, 3. 8. 2023.
VIDEO: Beskydský paličák. Nový druh česneku je pěkná síla a urodila se ho tuna

Viditelně značené objízdné trasy povedou po novém dálničním obchvatu (D48, D56) a přes silnice nižších tříd (I/48, I/56, III/4848h) na území města. Podle Ředitelství silnic a dálnic mají práce ve Frýdku-Místku skončit do 24 týdnů od zahájení.

Oprava mostu, Frýdek-Místek, Beskydská ulice.Oprava mostu, Frýdek-Místek, Beskydská ulice.Zdroj: se svolením Magistrátu města Frýdek-Místek