„Není mnoho golfových rezortů v České republice, kterým se v anketě časopisu Golf Digest C&S podařilo tento triumf zopakovat. Opakovaně se potvrdilo, že naše usilovná snaha a intenzivní práce na zlepšování kvality areálu přináší hmatatelné výsledky. Toto ocenění je pro nás všechny, kteří se o areál staráme, velkou motivací a doufáme, že všichni hráči budou s naší prací v nadcházející golfové sezoně znovu spokojeni,“ řekl manažer Golf a Ski resortu Ostravice Daniel Kollár.

Další novinkou, kterou se zdejší areál může chlubit, je jezdící bar. „Tímto rozšiřujeme naše služby na golfovém hřišti o caddy bar, který od čtvrtku do neděle jezdí přímo po hřišti,“ sdělil manažer Daniel Kollár. Toto vozítko hráčům nabízí alkoholické a nealkoholické nápoje, tyčinky a golfový sortiment – míčky, tees, rukavice a pláštěnky.

Během uplynulého víkendu se v zdejším areálu konal zahajovací turnaj celoroční soutěže Golf club Ostravice – Open Series 2011. „Jednalo se o turnaj dvoučlenných týmů. Hrálo se na rány s částečným vyrovnáním. Tři nejlepší týmy získaly poháry a věcné ceny,“ dodal Kollár s tím, že v sezoně 2011 přicházejí s další novinkou. „Naše věrné golfisty letos odměníme greenfee zdarma,“ dodal Kollár.