Vedle frýdecko-místecké Víceúčelové sportovní haly se totiž právě tento den uskuteční další akce ze seriálu Beskydského veseléta Street ramp show. Streetovou exhibici předvedou skuteční machři – špičkový tým v čele s trojnásobným mistrem světa ve freestyle BMX Janem Valentou.
Diváci se mohou těšit na nejnovější a největší mobilní funbox, tedy speciální rampy pro freestyle. Kromě toho nebude chybět ani vystoupení extrémních sportů, jako je freestyle BMX, skateboard, in-line a freestyle koloběžka.

„VSA Xtreme minirampa je nejnovější a největší mobilní překážkou svého druhu v České republice,“ vysvětlila Lenka Bardoňová z frýdecko-místeckého Beskydského informačního centra. „Na adrenalinové show nebude chybět ani ukázka Break dance, tedy moderního stylu tance, vyjadřující nejen taneční talent, ale také výraz, styl, fyzickou zdatnost či úroveň triků, kdy se tělo ohýbá do extrémních poloh,“ doplnila. Celý den bude doprovázet dobrá hudba, která podtrhne napínavé chvíle jak ve vzduchu, tak na zemi.