VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem

Region - Opět našim čtenářům přinášíme rozpis zápasů, kde všude se v našem regionu bude o víkendu hrát?

25.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

2. liga: Třinec – Ústí nad Labem (25. 4. – 10.15).

Krajský přebor: Lískovec – B. Albrechtice (25. 4. – 16.00), Frýdlant n. O. – Bohuslavice (26. 4. – 16.00).

I. A třída – skupina B: Staré Město - Lichnov (25. 4. – 16.00), Raškovice – Libhošť (26. 4. – 16.00), Bystřice – Stonava (26. 4. – 16.00), Smilovice – Horní Suchá (26. 4. – 16.00).

I. B třída – skupina C: Dobrá – Jablunkov (25. 4. – 16.00), Sedliště – Vendryně (25. 4. – 16.00), Nebory – Oldřichovice (26. 4. – 16.00), Nýdek – Hnojník (26. 4. – 16.00), Hrádek – Záblatí (26. 4. – 16.00).

I. B třída – skupina D: Kozlovice – Tichá (26. 4. – 16.00).

MSDL: Frýdek-Místek – HS Kroměříž (25. 4. – 10.15 st. + 12.30 ml., hř. Stovky).

Krajský přebor dorostu: Frýdek-Místek B - Krnov (26. 4. – 10.15 st. + 12.30 ml., hř. Slezan).

Krajská soutěž dorostu – skupina B: Staříč – Český Těšín (25. 4. – 13.45).

MSŽD: Fotbal Třinec – Tescoma Zlín B (25. 4. – 14.00 st. + 15.45 ml., hř. Lesní).

Krajský přebor žáků: Frýdek-Místek B – Jablunkov (26. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml., hř. Stovky), Fotbal Třinec B – MFK Karviná B (26. 4. – 10.00 st. + 11.45 ml., hř. Borek.).

Krajská soutěž žáků – skupina B: Staříč – Hrabůvka (25. 4. – 9.30 st. + 11.15 ml.).

Krajská soutěž žáků – skupina C: Sedliště - Těrlicko (25. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Frýdek-Místek C – Petřvald u Karviné (25. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml., hř. Chlebovice), Staré Město – Český Těšín (26. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml.).

Okresní přebor mužů: Čeladná B - Nošovice (25. 4. - 13.30, Kniezek K.), Václavovice - Řepiště (25. 4. - 16.00, Němec P.), Palkovice - Baška (25. 4. - 16.00, Mudra Z.), Tošanovice - Dobratice (25. 4. - 16.00, Mudra J.), Staříč - Písek (25. 4. - 16.00, Čepčor I.), Hukvaldy - Bukovec (26. 4. - 16.00, Sikora P.), Ostravice - Frýdlant B (25. 4. - 16.00, Rusina L.).

Okresní soutěž mužů: Paskov - Smilovice B (26. 4. - 10.00, Václavovice, Kolarský M.), Fotbal F-M B - Milíkov (26. 4. - 10.15, Chlebovice, Černoevič A.), Návsí - Lučina (26. 4. - 16.00, Návsí - umělý povrch, Korous M.), Kozlovice B - Janovice B (25. 4. - 16.00, Kozlovice tráva, Rapouch V.), Pržno - Vojkovice (25. 4. - 16.00, Baška - škvára, Vernarský J.).

Okresní přebor dorostu: Nýdek - Baška (26. 4. - 13.30, Machala P.), Dobrá - Kunčice p. O. (25. 4. - 13.30, Adamec J.), St. Město - Oldřichovice (25. 4. - 13.30, Poledník R.), Václavovice - Mosty (25. 4. - 13.45, Pokluda A.), Kozlovice - Frýdlant (26. 4. - 13.45, Nytra A.), Sedliště - Bukovec (25. 4. - 13.45, Király P.), Smilovice - Písek (25. 4. - 16.00, Korous M.).

Okresní soutěž dorostu – sk. A: Staříč B - Metylovice (26. 4. - 9.30, Staříč, hřiště B, Plevza M.), Palkovice - Řepiště (25. 4. - 10.00, Valas R.), Lískovec - Fryčovice (26. 4. - 11.15, Legierský B.), Ostravice - Janovice (25. 4. - 13.30, Juřík J.).

Okresní soutěž dorostu – sk. B: Bystřice - Nošovice (26. 4. - 10.15, Tatarka J.), Hrádek - Vojkovice (26. 4. - 13.30, Karch O.), Nebory - Vendryně (26. 4. - 13.30, Kantor V.), Raškovice - Milíkov (26. 4. - 13.45, Galásek M.), Dobratice - Lučina (26. 4. - 13.45, Zmelty Z.).

Okresní přebor žáků - sk. A: Ostravice - Raškovice (25. 4. - 9.30, Němec P.), Janovice - Fryčovice (25. 4. - 14.00, Hrušecký J.), Palkovice - Frýdlant A (25. 4. - 14.00, Šašinka J.).

Okresní přebor žáků - sk. B: Dobrá - Bystřice (25. 4. - 9.30, Pokluda A.), Hnojník - Vendryně (25. 4. - 9.30, Karch O.), Milíkov - Písek (26. 4. - 11.30, Tatarka J.).

Okresní soutěž žáků - sk. A: Čeladná - Kunčice p. O. (25. 4. - 9.30), Metylovice - Baška (26. 4. - 14.00, Rapouch V.), Hukvaldy - Kozlovice (26. 4. - 14.00, Folvarčný A.).

Okresní soutěž žáků - sk. B: Vojkovice - Lískovec (25. 4. - 9.30, Konderla J.), Dobratice - Václavovice (26. 4. - 10.00, Zmelty Z.), Smilovice - Lučina (26. 4. - 13.30, Čuba D.).

Okresní soutěž žáků - sk. C: Nýdek - Bukovec (25. 4. - 9.30, Suszka J.), Hrádek - Oldřichovice (26. 4. - 9.30, Karch O.). (sch, vš)

25.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Liberec - Třinec

Oslabený Třinec na Spartě skóroval jen jedinkrát a nemá ani bod

Ovčáček miláček

Představení Ovčáček miláček se v pondělí promítá v kinech

Muže postihla na Lysé hoře cévní mozková příhoda

Beskydy – Výlet do přírody skončil zdravotními komplikacemi u jednačtyřicetiletého muže, který jevil známky akutního rozvoje cévní mozkové příhody.

ON-LINE rozhovor se starostou Čeladné Pavolem Lukšou

Pavol Lukša, starosta Čeladné, bude ve středu 23. listopadu od 11 hodin jako host on-line rozhovoru Deníku odpovídat na dotazy čtenářů.

AKTUALIZUJEME

Jednoho muže vlak zabil, druhého jiný vlak těžce zranil

Smrtí skončila v sobotu srážka vlaku s člověkem ve Frýdku-Místku. U další nehody nešťastník vyvázl s těžlámi zraněními. 

Od neděle se mohou na horách tvořit sněhové jazyky

Od nedělního poledne se mohou v horských oblastech Česka místy tvořit sněhové jazyky, ojediněle i závěje. Na horách napadne do pondělního večera většinou deset až 25 centimetrů nového sněhu. Na návětří hor může na některých místech napadnout až 40 centimetrů, a to hlavně v Krušných horách a na Šumavě. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT