„Lidé začínali chodit okolo desáté, čtvrt na jedenácté. Nejprve na pivo, které máme lahvové, dávali si i víno, popcorn, nachos,“ líčil Vladan Literák, produkční městské organizace pro zábavo Kultura F≈M. Sám neskrýval překvapení se zájmu o tuto českou filmovou novinku, naposledy prý bylo podobné „šílenství“ ve Frýdku-Místku vloni o velikonočním víkendu, když dávali fotbalový film Vyšehrad.

„Fronty jsme před Kazmovou premiérou měli hlavně u bufetu. Co se diváků týče, myslím, že jsme vyhověli všem,“ popsal atmosféru produkční. Hodně návštěvníků na popůlnoční promítání podle něj tvořili lidé okolo dvacítky až třicítky, chodily jich i skupinky. Vyprodáno přitom bylo kino Vlast až během středy. Nejvíce lístků zmizelo ihned po oznámení, že tady budou Onemanshow – The Movie taky dávat.

„Čtvrteční odpolední kino je vyprodáno rovněž, na pátek na osm večer ale nějaké vstupenky zůstávají. Pro velký zájem jsme ještě přidali nedělní ranní promítání v deset hodin a ve stejný den bude Kazma na plátně kina Vlast ještě i ve dvacet hodin,“ dodal Literák.