V pátek byly stopy projety bez stopaře, neboť na mnoha místech byly až dvou metrové závěje a stopa se zasypávala. Se stopařem je projetá stopa z Mezivodí na Bílou. O víkendu je v provozu lanovka a vlek za hotelem Pokrok.

Středisko Horní Lomná – Přeláč má na svahu 70 centimetrů sněhu, od soboty 18. prosince bude navíc v provozu i bufet. Pouze o víkendu se lyžuje v Hrádku, kde mají 60 centimetrů sněhu. O víkendu se bude lyžovat také na Kociance v Čeladné. V Palkovicích mohou lyžaři využít i večerní lyžovaní, které je od 18 do 21 hodin, na svahu je 80 centimetrů sně­hu.

Provoz lyžařských vleků v Mostech u Jablunkova je bez omezení – denní lyžování je od 8.30 do 16 hodin, večerní od 17 do 21 hodin. V provozu jsou dvě sjezdovky – nad hotelem Grůň a prostřední. Běžecké trasy upraveny směrem na Jablunkova, na Tunel, Studeničné, na Gírovou (po místo sesuvu půdy), rovněž i běžecký okruh.

Od soboty se bude lyžovat i v areálu Opálená Pstruží. V sobotu rovněž zahájí provoz červená sjezdovka v Řece, která je nejdelší v Beskydech. V provozu jsou dále areály Severka v Dolní Lomní, SKI Armaturka Staré Hamry. O víkendu můžete vyrazit za lyžováním na Lysou horu, do Morávky. V plném proudu je naopak lyžařské sezona v Bukovci, kde mají 75 centimetrů sněhu.