„Míchání nápojů je mým koníčkem. Mou první soutěží bude klání nazvané Mladý barman, které hostí Český Těšín," řekla Deníku Nikol Sztwiertniová, která se k míchání nápojů dostala v třinecké střední odborné škole Třineckých železáren, kde studuje. „Tam jsem se naučila všem základům. Míchání nápojů se věnuji tři roky," prozradila osmnáctiletá Nikol Sztwiertniová, která většinou míchá známé drinky, ale na soutěž si připravila svůj recept. „Hodně dávám na doporučení paní učitelky," vysvětlila studentka, jež také sleduje, jak na její drinky reagují konzumenti.

„To víte, že reakce sleduji, ale lidé jsou většinou spokojeni," pochvalovala si Nikol Sztwiertniová, která se také někdy nechává inspirovat ostatními.

„Mou hlavní inspirací je paní učitelka, ale také se ráda podívám do nějakých barmanských knížek," dodala studentka, která nyní vyhlíží datum 4. prosince, kdy se soutěž v Českém Těšíně koná.

Nikol Sztwiertniová se také nebrání tomu, že by se živila barmanstvím. „To by mně vůbec nevadilo. Ale uvidíme," řekla na závěr Nikol Sztwiertniová.