„Od neděle 25. října do začátku prosince bude pro veškerou dopravu uzavřen úsek od ulice U Staré pošty po Malý Koloredov, což je část komunikace před poliklinikou. Povolen zde bude pouze vjezd autobusové dopravě a vozidlům záchranné služby. Přesný termín a rozsah omezení v dopravě bude upřesněn v návaznosti na průběh stavebních prací,“ informovala mluvčí frýdecko-místeckého magistrátu Jana Matějíková. Dodala, že bez omezení bude doprava v úseku od Ostravské ulice po ulici U Staré pošty a rovněž v úseku od Hlavní ulice po ulici Malý Koloredov.

Tato druhá etapa revitalizace v úseku před poliklinikou by měla být ukončena už začátkem letošního prosince. „Poslední třetí úsek mezi ulicemi Malý Koloredov a Hlavní se začne upravovat v příštím roce. Revitalizace celé ulice 8. pěšího pluku má být dokončena v polovině roku 2010,“ doplnila mluvčí.

„Omlouváme se řidičům za komplikace v dopravě a lidem žijícím a podnikajícím v blízkosti ulice 8. pěšího pluku za zvýšený hluk i prašnost v době stavební činnosti. Věříme ale, že úprava této lokality bude přínosem pro všechny obyvatele města,“ uvedla Jana Matějíková