Cirkus můžete od dnešního dne až do neděle 13. července navštívit v areálu TJ Slezan. Program začne ve všední dny vždy od osmnácti hodin, stejně tak i v sobotu. Poslední nedělní představení bude už od čtrnácti hodin.

Cirkus vznikl už v roce 1990, kdy Jaromír Joo navázal na tradici bývalého cirkusu Jadran, který byl při svém putování tehdejším Rakouskem Uherskem totálně nasazen. Éra cirkusu Jadran skončila rokem 1952, kdy jej komunisté znárodnili.

Národní cirkus Jo-Joo putoval od roku vzniku, tedy roku 1990 do roku 1995 skandinávskými zeměmi, kde sklízel velké ovace. Od roku 1996 brázdí Českou republiku, kde se každým rokem snaží přinášet divákům kvalitní program a neopakovatelné zážitky.

„Od roku 1997 trvale spolupracujeme se známým hercem Boleslavem Polívkou, se kterým společně pořádáme letní divadelní festivaly a dětské dny na jeho farmě v Olšanech. Reprezentanti Národního cirkusu procestovali téměř celý svět. Naši drezéři úspěšně reprezentovali Českou republiku dlouhá léta v Řecku a na Kypru. Artisté jsou absolventy moskevské Artistické školy,“ pochlubil se ředitel cirkusu Jaromír Joo, jehož krédo je následující: „Cirkus je poslední romantika na světě!“