Nad vchodem do podniku se klene slušivá veranda, kde je možno v případě příznivého počasí posedět. V ohradě u budovy podniku se pasou dva koně. Příznivý dojem ze stylového prostředí trochu kazí jídelní lístky, které jsou pouze ve folii, bez žádných desek. Neškodil by také pestřejší výběr jinak chutných pokrmů za příznivé ceny.

Smažený sýr stojí 60 korun a za stejnou cenu se podává topinka Pálivec posypaná sýrem. Smažený hermelín je k mání za 65 korun, stejně jako smažené tvarůžky nebo formanský guláš s knedlíkem. Kuřecí kapsa s nivou se podává za 90 korun, kuřecí nudličky se zeleninou za 95 korun a kuřecí plátek s hermelínem za 100 korun. Specialita s poněkud výhrůžným názvem Pomsta šéfa za 120 korun zahrnuje nudličky z kotletu, cibuli, žampiony, slaninu, papriku, rajčata, tvarůžky a opékané brambory. A na 120 korun je ohodnocena také pečená kachna s kyselým zelím a knedlíkem.

U Koníčka si přijdou na své příznivci kvasnicového piva. To se tady čepuje hned ve třech značkách. Světlá jedenáctka Ryzák stojí 20 korun, černá dvanáctka Vraník 22 korun a polotmavá čtrnáctka Grošák 24 korun. Dopřáli jsme si hned dva půllitry, avšak první byl načepován mírně pod stanovenou míru. Závěrečné zhodnocení jsme proto provedli takto: Prostředí: 1, úroveň obsluhy: 1, kvalita jídla: 1, čepované pivo: 2. Celková známka: 1. (rth)