Ten se loni na podzim nastěhoval do Prahy, kde natáčí a ve volném čase poznává české kraje na bicyklu. Teď se vydal do Kladna na extraligový hokej, fandil Rytířům s Jaromírem Jágrem, ale to Oceláře nevykolejilo a připsali si do tabulky všechny body.

Jako by si vzali příklad z role piráta Willa Turnera, kterého herec ztvárnil v neméně známé filmové sérii Pirátů z Karibiku. A Oceláři také loupili.

Orlando Bloom s doprovodem.Zdroj: Radim Sajbot

Kladenští hráči mu před utkáním předali dres, ve druhé třetině britské filmové star aplaudoval celý stadion. Bloom už v sezoně navštívil i fotbalové zápasy Slavie a Sparty, jinak fandí Manchesteru United. Inu, je to Brit.

„Běželo to na kostce, samozřejmě jsme ho registrovali. Bylo znát, že Kladno dokázalo svůj zápas dobře zpropagovat,“ uznal po utkání autor vítězného gólu Erik Hrňa.

A po utkání se na slavného herce v kabině ptali Aron Chmielewski i Wojtek Wolski.

Z třineckého klubu byl slavné filmové hvězdě nejblíže tiskový mluvčí Ocelářů Radim Sajbot, který vedle něj stál dvě třetiny v prostoru u střídaček (a pořídil foto - viz menší snímek). Paradoxně právě jemu svět filmu nic moc neříká, Piráty z Karibiku v životě neviděl a totožnost herce z fotografie, kterou pořídil, mu musela potvrdit až přítelkyně. „Říkala, že je mu brutálně podobný, ale když to hlásili, tak to bude on,“ usmíval se dobře naladěný Sajbot po utkání.

Z utkání třineckých fotbalistů.
Třinec v přípravě ještě neinkasoval
Z utkání volejbalové extraligy mužů ve Frýdku-Místku. Ilustrační foto.
Volejbalové Beskydy na výhru čekají již šest utkání