Po vstupenkách na ples se jen zaprášilo, takže nejen samotný sál, ale i přilehlý salonek byl beznadějně obsazen. Program byl opět bohatý, takže si každý přišel na své. „Pozvali jsme například historické šermíře, o podívanou se postaraly i modelky, všichni si mohli koupit losy do bohaté tomboly. Hlavní cenou bylo pět tisíc korun. Místní družstvo nám darovalo dokonce sele,“ rozpovídal se jeden z hlavních organizátorů plesu Radim Drlík, jenž si pochvaloval i výběr kapely, která na akci hrála k tanci až do ranních hodin. „Jednalo se o skupinu Šajtar. Nedávno dokonce hrála v Praze pro samotnou královnu Belgie,“ ocenil Radim Drlík.

Ještě před vyhlášením tomboly se do zatemnělého sálu vřítil striptér, jenž zvedl ze židle přítomné dámy. Dvě se dokonce aktivně zapojily do jeho vystoupení, což ostatní podpořili bouřlivou kulisou. „Motorkářský ples jsem si přece nemohla nechat ujít. Loni jsem si na něm povídala s Martinem Ševčíkem ze SuperStar, který na něm zazpíval několik písniček,“ sdělila Sandra Postlová z Frýdku-Místku. Pořadatelé byli s celým průběhem plesu spokojeni. „Všichni se dobře bavili, což je to hlavní.

Nakonec jsme rádi, že jsme se přesunuli do zdejší restaurace, protože je tu větší kapacita než v hospodě U Tomisa. Byly v tom ale i jiné důvody,“ porovnával Radim Drlík s tím, že letos s klubem RD Racing chystají ještě jednu velkou akci. „V rámci mezinárodního motorkářského seriálu chceme uspořádat Cross country, na který chceme pozvat i rockovou legendu Katapult,“ plánoval Drlík.