místo, 24. 12., 25. 12., 26. 12., 1. 1.


ŘÍMSKOKATOLICKÁ CÍRKEV

MĚSTA

Frýdek – bazilika Panny Marie, 16.00, 22.00, 8.00, 10.00, 8.00, 10.00, 8.00, 10.00,
18.00, 18.00, 18.00

Frýdek – farní kostel, -, 10.00, - , 10.00

Místek – farní kostel, 15.00, 24.00 8.00, 10.00 8.00, 10.00, 8.00, 10.00,
18.00 18.00

Místek – Všech svatých, -, 6.00, -, -,

Třinec, 15.30 6.30, 8.00, 6.30, 8.00, 6.30, 8.00,

10.00, 17.00 10.00, 17.00 10.00, 17.00

Brušperk, 22.30, 9.30, 9.30, 9.30,

Frýdlant n. O. 16.00, 22.00, 7.00, 10.00, 7.00, 10.00, 7.00, 10.00,

Frýdlant n. O – kaple dom. důchodců, -, 9.00, -, 9.00

Jablunkov, 21.30, 5.00, 7.10, 9.00, 7.10, 9.00, 7.10, 9.00,

10.30, 18.00, 10.30, 18.00, 10.30, 18.00

Jablunkov, U Alžbětinek, 23.30, 6.00, 8.45, 6.00, 8.45, 6.00, 8.45,

OBCE

Baška, 15.00, 22.00, 10.00, 10.00, -

Bílá, 10.00, 10.00, 10.00, -

Borová, 21.00, 8.30, 8.30, 8.30,

Bruzovice, 21.00, 9.30, -, 9.30,

Bukovec, 21.00, 7.30, 10.30, 7.30, 10.30, 7.30, 10.30,

Čeladná, 22.00, 8.00, 8.00, 8.00

Dobrá, 15.00, 22.00, 8.00, 10.30, 8.00, 10.30, 10.30, 15.00

Dobratice, 15.30, 22.00, 10.00, 9.00, 10.00

Fryčovice, 21.00, 8.00, 8.00, 8.00

Hájov, 16.00, 10.30, 10.30, 10.30

Hnojník, 20.30, 7.30, 8.45 7.30, 8.45, 7.30, 8.45

Hodoňovice, -, 10.30, 10.30, 10.30,

Horní Domaslavice, 15.00, 8.00, 8.00, 16.00

Hrčava, 22.00, 11.00, 11.00, 11.00

Hukvaldy, 22.00, 9.00, 9.00, 9.00

Chlebovice, 23.00, 9.00, 9.00, 9.00

Kaňovice, -, -, 8.00, -,

Komorní Lhotka, 15.30, 24.00, 11.15, -, 11.15,

Kozlovice, 14.30, 22.00, 7.30, 10.30, 7.30, 7.30, 10.30,

Kunčice p. O., 24.00, 9.30, 9.30, 9.30,

Lhotka, 20.30, 9.00, 9.00, 9.00,

Lysůvky, 21.00, 7.30, 7.30, 7.30,

Lískovec, 21.00, 7.30, 7.30, 7.30,

Myslík, 23.30, -, 10.30, -,

Oprechtice, 21.00, -, -, -,

Ostravice, 21.30, 8.00, 8.00, 8.00,

Palkovice, 21.30, 8.45, 8.45, 8.45,

Paskov, 24.00, 9.00, 9.00, 9.00,

Pazderna, -, 11.00, -, -,

Písek, 24.00, 9.00, 9.00, 9.00,

Pržno, 23.00, 10.00, 10.00, 10.00,

Rychaltice, 20.00, 7.30, 7.30, 7.30,

Sedliště, 22.30, 8.00, -, 8.00,

Skalice, 24.00, 8.30, 8.30, -

Soběšovice, -, 10.00, 10.00, 10.00,

Stará Ves nad Ondřejnicí, 22.00, 10.30, 8.00, 10.30,

Staré Město, 21.00, 9.00, 9.00, 9.00,

Staříč, 21.00, 7.30, 7.30, 9.00,

Sviadnov, 21.00, 9.00, 9.00, 9.00,

Třanovice, 22.00, 10.00, 10.00, 10.00,

ČESKOBRATRSKÁ CÍRKEV EVANGELICKÁ

Frýdek – evang. kostel, 22.00, 9.00, 9.00, 9.00,
Šenov, 22.00, 9.30, -, 9.30,

SLEZSKÁ CÍRKEV EVANGELICKÁ

Třinec, 21.00, 5.00, 7.45, 9.30, 9.30, 9.30

Guty, 21.00, 9.30, 9.30, -,

Komorní Lhotka, 22.00, 8.30, 8.30, 8.30,

Návsí, 21.30, 9.00, 10.30, 9.00, 9.00,

Oldřichovice, 18.00, 16.30, 9.00, 15.00

Bystřice, 21.20, 10.30, 8.30, 10.30

Třanovice, 21.00, 8.30, 8.30, 9.00

Ropice, 6.30, -, -, -,

CÍRKEV ČESKOSLOVENSKÁ HUSITSKÁ

Vratimov, -, 10.00, -, -,

ŘECKOKATOLICKÁ SVATÁ LITURGIE

Místek – sv. Jakuba, 15.00, 11.00, 11.00, 11.00,